Psie przedszkole Katowice

Zapisy do Psiego Przedszkola są otwarte przez cały rok, każdy chętny maluch dołącza do aktualnie trenującej grupy. Merdające Psie Przedszkole Katowice to zajęcia przygotowane specjalnie dla Twojego szczeniaka!
Autorski program opracowany przez dyplomowaną (MEN) trenerkę Merdającego Uniwerka, która z pasją i zaangażowaniem pomoże oswoić małego pupila z otaczającym go światem, a opiekunom zrozumieć szczenięce potrzeby.

Pojawienie się szczeniaka w domu to nie tylko cudowne chwile, spędzane na głaskaniu i zabawie. To moment kiedy Wasze życie stanie na głowie i zmieni się o 180 stopni. Żeby nie zwariować – to idealny moment, by nabyć nowe kompetencje i wychować szczeniaka na psa otwartego, mądrego i znającego zasady. Okres szczenięcy między 2 a 5 miesiącem życia to wyjątkowo wrażliwy czas dla każdego psa. Dlatego tak ważne jest, aby w tym czasie zbudować jak najlepszą więź na linii opiekun-pies. Należy pokazać psu, że zawsze może na nas liczyć i upewnić go, że jesteśmy jego wsparciem. Psy w wieku szczenięcym są bardzo podatne na wiedzę, ciekawskie i chętnie poznają nowe rzeczy. Jest to najlepszy okres na oswajanie z nowymi miejscami, dźwiękami oraz na tworzeniu pozytywnych skojarzeń podczas spotkań z obcymi ludźmi oraz zwierzętami, a także na budowaniu u psa pewności siebie. A co zrobić, by maluchy radziły sobie z własnymi emocjami, nie zawsze łatwymi? Tego właśnie nauczymy Was na naszych zajęciach. Kładziemy również duży nacisk na naukę przywołania, które  jest kluczową umiejętnością każdego psa, jeśli chcemy wspólnie bezpiecznie eksplorować środowisko.
To wszystko, czego nauczymy szczeniaka zaprocentuje w życiu dorosłego psa. Treningi przeprowadzane są w miłej atmosferze, bez jakiejkolwiek awersji, bez wywierania presji na opiekunach. Każdy uczy się w swoim tempie, będziecie zaskoczeni jak szybko uczy się Wasz psiak i jak fajnie się przy tym bawi.

Nad czym będziemy pracować podczas zajęć Psiego Przedszkola:

– nauka psa reakcji na imię
– prawidłowa komunikacja opiekuna z psem (budowanie więzi)
– wyznaczenie psu czytelnych zasad tak, aby czuł się bezpieczny
– prawidłowa socjalizacja szczeniaka
– oswajanie szczeniaka z dźwiękami, miejscami, ludźmi itd.
– nauka przywołania na kilka różnych sposobów, atrakcyjnych dla psa
– nauka poprawnej zabawy
– nauka podstawowych komend np. „siad”, „leżeć”, „na miejsce”
– przyzwyczajanie szczeniaka do zabiegów pielęgnacyjnych oraz weterynaryjnych (teoria podczas spotkania edukacyjnego)
– nauka odpoczynku
– nauka rezygnacji
– powiemy również o podstawowych potrzebach psa, przygotowaniu mieszkania pod szczeniaczka, nauka czystości itp.

Miejsce spotkań : Park Kościuszki, Katowice

Koszt szkolenia: 500 zł / obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł, która jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Pracujemy w małych grupach, aby jak najwięcej czasu poświęcić każdemu szczeniakowi oraz jego opiekunowi i poprowadzić trening dostosowany do indywidualnych potrzeb psa. Przeprowadzam również indywidualne konsultacje behawioralne w domu klienta (jako osobna usługa).

Psie Przedszkole/Katowice to 6 spotkań, trwających ok. 60 minut (w zależności od możliwości psów) w tym jedno spotkanie edukacyjno-organizacyjne bez psów, w kawiarni przy kawie. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny lub przez wiadomość:

Beata Nowak tel: 728 951 982

Zoopsycholożka, Behawiorystka, Instruktor szkolenia psów, Instruktor szkolenia Rally-O.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na Merdające Psie Przedszkole.